POČETAK · CHAT NG · Articles · FORUM NG · WEB STRANICE · KATEGORIJE NOVOSTI March 28 2024 11:59:47
Meni
POČETAK
KUR'AN NA BOSANSKOM
CHAT NG
Articles
Downloads
FAQ
FORUM NG
WEB STRANICE
KATEGORIJE NOVOSTI
KONTAKTIRAJTE @
POŠALJI SVOJ FOTO
TRAŽI


UBIJENI 10.05.1992.
SPISAK UBIJENIH NA DAN 13.06.1992.
GRAPĆANI U LOGORIMA I
GRAPĆANI U LOGORIMA II
Posljednji video
U ZEMLJI KRVI I MEDA
[03-03-2012 18:20]
1001 NOĆ - EPIZODA 2
[30-11-2010 09:11]
1001 NOĆ - EPIZODA 1
[20-11-2010 12:22]
Pečat - epizoda 1
[23-05-2010 11:53]
LZN III - 12
[25-03-2010 12:17]
LUD ZBUNJEN NORMALA...
[13-02-2010 19:59]
Polaganje kamen tem...
[21-06-2009 12:36]
Da se ne zaboravi G...
[09-06-2009 17:04]
REZOLUCIJA 819
[08-01-2009 16:08]
IZBOR IZ NOVOGODIŠN...
[03-01-2009 17:45]
REGISTROVANI
U¿ytkowników: 2149

Danas: 0
Juce: 0
Ovaj mjesec: 0

Najnowszy: Olyrien
Linkovi
Hraniteljstvo
  Djeca bez roditelja ...

Art & Unique - Umjet...
  Prezentacija djela H...

Bosanska dubica
  Dubicko druzenje na ...

bosnjaci
  informactivan, nauca...

MDfolkexpress
  narodna i zabavna mu...

GéoCompteur
Posljednji video
Vidi niz
N O V A - G R A P S K A 15 godina | nema hacka | O SVEMU POMALO
Stranica 1 od 2 1 2 >
Autor Debilizam na novagrapska.com
Irfo
Član



Komentari: 6
Lokacija: Gracanica/Grapska
Registrovan: 22.02.06
Upisano u 02-01-2008 07:06
Zdravo.
Mada mislim da me vecina zna, za one koji me ne znaju, zovem se Djogic Irfan imam 19 godina i zivim u Grapskoj. smiley
Mozda cu s ovom temom postic da neki misli da sam glup, pametan, i slicno..
O cemu je rijec:
Na ovom site-u (bosanski-stranici) sam, moglo bi rec, od samog postanka. Na pocetku sam bio veoma aktivan da bi kasnije iz nekih razloga zaobilazio ovu stranicu.
Najvise tome doprinijeli su debilni komentari koje mozemo vidit skoro na svakoj slici. Vecinom su to komentari od nekih, tako da kazem, DEBILA/DEBILKI koji imaju mozak kolibrija (mala pticica) pa ne znaju neka osnovna pravila kulture (npr. napisat svoje ime kad daju komentar), a takodjer i onih koji se odluce pa napisu svoje ime al' sire mrznju i debilizam na ostale clanove, pa se desava da na slici ima 200 komentara od cega je 190 ponizavanje.
Takodjer, par puta sam vidio neke komentare osoba 40+ godina, tipa ovo je samo stranica za ljude iz Grapske, zatim samo za muslimane itd. "Ljudi" shvatite da to ovdje ne treba nikom! Ja hocu da se druzim sa svim ljudima dobre volje nebitno da li bio iz Grapske, Doboja, Malezije, Tunguzije itd. Pogotovo ne trebaju uvrede po nacionalnoj osnovi. Idem vec pola godine na fakultet u Doboj i niko nije spomenuo rat.

Mozda cu sa svim ovim ispast anti-grapscak il sta ja znam, al ovo je moj licni stav i ako ima neko da me pobije nekim "normalnim" argumentima bujrum.

Toliko od mene za sadsmiley

Sretna Nova 2008.


zbleee!
crazyredman2003@hotmail.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
ZelenoOka Zena
Član



Komentari: 174
Lokacija: Danmark
Registrovan: 29.04.07
Upisano u 02-01-2008 08:36
Nisi ti Irfane... glup al upravu si sto se tice toga.. Potpisujem..
Et ja nisam Grapcanka..al se druzim ovde..i mogu reci ima jako fine raje al ima ih uhhh...zato samo pisi sto ti je na srcu...
Svi smo mi ljudi razliciti nedaj boze da smo svi isti.. a tebi veliki Sellam i Sretna ti Nova Godina...:clap::tup:


...oprostit cu Bogu što te uze, jer
kad u zoru pogledam u sunce,
znat ću da dio tebe sada tamo sja,
kad me dodirne toplina, znat ću
da je tvoja duša sada slobodna,
kad začujem pjev slavuja kako pozdravlja
novi dan, sjetit ću se tvoga glasa

Izmjenio ZelenoOka Zena u 02-01-2008 08:38
http://djjasmina.blog.ba
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
furtuna
Član



Komentari: 23
Lokacija: GRAPSKA
Registrovan: 10.10.06
Upisano u 02-01-2008 23:04
Ja mislim da to nije razlog da ti irfo zaobilaziš ovu stranicu,jer pola od toga nije debilizam nego GRAPŠĆANSKE ZAJEBANCIJE a znaš da se prvi ja volim zezat ondje gdje treba a i suprotno (biti ozbiljan gdje treba).Znači ovo je grapšćanska stranica (normalno i za DOBRONAMJERNE goste) i da mi nismo takvi kakvi jesmo nebi ni bili specifični.Nismo mi neki hladni skandinavski narod da nas ništa tudje neinteresuje.A što se tiče tog rata što se u doboju ne spominje i netreba ,treba na ovoj stranici da se što više priča o tome,jer mi smo ti koji to nesmiju zaboravit,a oni bi to volili da sve ostane ovako a da se sve zaboravi.Znači nemoj bit haturjiv pa navrati kroz ove listove i čuvaj se SRPSKE IDEOLOGIJE jer se uvjek ponavlja!!!!!!!!!!! smiley A NE MRZI NIKOGA smiley


........I sam dodje kad ga merak prođe...........
al_medin@hotmail.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
Irfo
Član



Komentari: 6
Lokacija: Gracanica/Grapska
Registrovan: 22.02.06
Upisano u 03-01-2008 13:05
Furtuna ti mene dobro znas, i znas da sam uvijek za zajebanciju i da mi je uvijek osmijeh na licu. I na ovoj stranici ima dosta te tako da kazem POZITIVNE zajebancije i dok sam to gore piso nisam mislio na tu zajenaciju.
Evo pogledaj samo ove dvije slike pa mi reci jel to zajebancija i jel smijesno uopste.
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=392
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=479

Sto se tice rata, ne kazem ja da se treba to zaboravit, nedaj boze, al jel dobar nacin to spominjat tako sto ce neko otic na doboj.org, jebavat im sve po spisku u potpisat se "GRAPSCAK" ?!

Puno pozdrava smiley


zbleee!
crazyredman2003@hotmail.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
administrator
Super Admin



Komentari: 1
Lokacija:
Registrovan: 23.02.08
Upisano u 03-01-2008 14:57
Što se mene tiče, ja neću baš toliko ulaziti u diskusije, moje je da pratim. Recimo da svi vi imate pravo, ali najlakše je da stavim da na fotose nema komentara, možda bi tako bilo bolje, možda ne, ko to zna. Što se tiče diskusija, potpuno se slažem, diskutovati i treba, ali ovdje na ili u forumu, kako ko želi, a u albumima ili onoj šali, to je ipak previše.
Želim vam svako dobro kao i da se i dalje družite na našim (odnosno VAŠIM) stranicama...
www.novagrapska.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
administrator
Super Admin



Komentari: 1
Lokacija:
Registrovan: 23.02.08
Upisano u 03-01-2008 14:57
smiley

Izmjenio administrator u 03-01-2008 14:59
www.novagrapska.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
arnel
Član

Komentari: 14
Lokacija: norveska
Registrovan: 31.01.06
Upisano u 03-01-2008 15:16
almedin_besha napisano:
a i Grapska sama po sebi TRAC mjesto pa se sad jos i virtualizovala pa ljudi kad istracajau i iskomentarisu vani na kafici kad dodju kuci mogu fino da nastave na netu... konkretno novagrapska.com


JELI TREBA NA OVO DATI KOMENTAR MOZDA ???????
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
osman
Član

Komentari: 23
Lokacija:
Registrovan: 14.05.07
Upisano u 03-01-2008 22:40
momcino ti sigrno neznas gdjesi izgubijo ( babu ) onda pitaj svoju majku ;;a odakle idu tracevi od takvi slicnih tebi sto cekaju da padne sneba ::^^^^ kako kaze nas narod nehljebovci,
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
furtuna
Član



Komentari: 23
Lokacija: GRAPSKA
Registrovan: 10.10.06
Upisano u 04-01-2008 00:43
arnel napisano:
almedin_besha napisano:
a i Grapska sama po sebi TRAC mjesto pa se sad jos i virtualizovala pa ljudi kad istracajau i iskomentarisu vani na kafici kad dodju kuci mogu fino da nastave na netu... konkretno novagrapska.com

nema tu traca po kaficima,to je grapscanska zajebancija a to ces ti skontat besa.A fule ima raznih faxova po dunjaluku i sa hrvatima i srbima,nisam ja nista reko protiv njih ALI ti moras shvatit da se cetnizam mora ukinut jer ko god se buni kad pricas protiv cetnika znaj da ti je dušman a ima svud dobrih ljudisamo ti ja otvaram oči da ih razlikujes.... i pamti osmanove riječi



........I sam dodje kad ga merak prođe...........
al_medin@hotmail.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
arnel
Član

Komentari: 14
Lokacija: norveska
Registrovan: 31.01.06
Upisano u 04-01-2008 16:49
Za gospodina Beshu !!!


I ti pored Irfine teme nasao da vrijedjas Grapsku i Grapscane. Kao prvo Grapsku nikada u zivotu nisi vidio...sto bih vjerujem jako volio...Kao drugo nekontam kako tako ruzno govoris o Grapscanima, tu si pokazao svoje lice kada se tice neslanih komentara. Na tu temu ste poceli da raspravljate. Slazem se sa Irfom, ali ne bas u potpunosti.Jer ostavljeni komentari ispod slika moguce je da dolaze sa adrese poput takvih osoba kao sto si upravo ti. Jer si pokazao ostrim nastupom i lupanjem koje kakvih gluposti ne samo na ovu temu...Prelistaj malo dalje pa pprocitaj svoje komentare..Mozda dodjes do zakljucka da si upravo ti ona osoba o kojoj Irfo prica na osnovu teme SIRENJE MRZNJE...Irfo je kazao sta on misli iznio je svoj stav koji ja postujem, i svi ti komentari koji stoje ispod slika jesu osobe kako Irfo kaze koji imaju mozgove (kolibre)..U potpunosti se slazem..Samo se neslazem sa Irfom kada kaze da je poceo zaobilaziti ovu stranicu. Mi moramo svi zajedno postici da se takve osobe eliminisu sa ove stranice...Jer ja ipak mislim da ti bolesni komentari ispod slika nisu samo komentari Grapscana. Zato besha razmisli prije nego li bilo ista vise napises...I molim te bez rijeci cenzure kao sto smo citali vec ispod onih slika...Malo se ukulturi. Neshvataj ovo kao uvredu ili nesto slicno tome, dobro si dosao na ovu stranicu, jer mi zelimo da se druzimo sa ljudima dobre volje, a ne sa onima koji nas vrijedjaju i sire mrznju....ESSELAMU AJELK !!!
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
Emira1
Član



Komentari: 47
Lokacija: Holandija
Registrovan: 19.09.06
Upisano u 07-01-2008 09:41
:rip:
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
ZelenoOka Zena
Član



Komentari: 174
Lokacija: Danmark
Registrovan: 29.04.07
Upisano u 07-01-2008 14:18
Emira1 napisano:
:rip:


smiley:confused::awch:


...oprostit cu Bogu što te uze, jer
kad u zoru pogledam u sunce,
znat ću da dio tebe sada tamo sja,
kad me dodirne toplina, znat ću
da je tvoja duša sada slobodna,
kad začujem pjev slavuja kako pozdravlja
novi dan, sjetit ću se tvoga glasa
http://djjasmina.blog.ba
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
Dijana
Član



Komentari: 52
Lokacija:
Registrovan: 21.01.06
Upisano u 07-01-2008 23:55
Irfo napisano:
Furtuna ti mene dobro znas, i znas da sam uvijek za zajebanciju i da mi je uvijek osmijeh na licu. I na ovoj stranici ima dosta te tako da kazem POZITIVNE zajebancije i dok sam to gore piso nisam mislio na tu zajenaciju.
Evo pogledaj samo ove dvije slike pa mi reci jel to zajebancija i jel smijesno uopste.
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=392
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=479

Sto se tice rata, ne kazem ja da se treba to zaboravit, nedaj boze, al jel dobar nacin to spominjat tako sto ce neko otic na doboj.org, jebavat im sve po spisku u potpisat se "GRAPSCAK" ?!

Puno pozdrava smiley


Nisam iz Grapske, ali sam clan ove stranice od pocetka... I nalazim za shodno, da se i ja izjasnim na ovoj temi, i to kao clan i kao cura/zena...

Licno sam protiv vrijedjanja svake vrste, pogotovo vrijedjanja na osnovu izgleda. Jer majka priroda nas nije sve napravila divne i krasne, a ni ukusi (hvala Bogu) nisu svi isti...
Mozda je ono sto je meni lijepo, nekom drugom ruzno i obrnuto...
Podrzavam te licno, u onom tvom prvom uvodnom postu...

Ali Irfo (uz sve simatije prema tebi i postovanje) na osnovu ova dva linka ja sam donijela sasvim drugi zakljucak, od tebe...
Jer, ako djevojka (ili djevojcica) postavi sliku na kojoj je noge izbacila, ili sebe samu naziva "bombom" na slici, normalno je da ce biti onih koji je podrzavaju, i onih koji su suprotnog misljenja...
Golemo, da svi mi one lijepe stvari prihvatimo rado, ali one ruzne (a na ovom linku je poceto sa stomacicem, koji je druga cura na njoj vidjela da ga ima) uzvracamo na ruzan nacin, i nismo u stanu iskulirati ili prihvatiti... pa vracamo istom mjerom... i onda eskalira...

Ja licno, da sam bila na mjestu i jedne i druge, bih trazila da se ili komentari izbrisu, ili slika skroz...
Mada nisam nikad, ni kad mi je bilo 18 godine, sebe samu smtarala bombom ili slatkom, ili to (nedaj Boze) izgovorila... pa tako isto to nebih ni napisala...

I svakako, neka svima bude jasno, da ono sto posadimo i pozenjemo... tako i ove curice na ovim slikama... Ubjedjena sam da, da je ova prva stavila neku normalnu sliku i samu sebe nije hvalila kako je dobra, da bi i komentari bili drugaciji... isto kao i ove dvije na ovoj drugoj slici... da su stavile neki drugi naslov...
Ljude koji su u sebe zaljubljeni, niko ne voli, osim njih samih...


"Svakih, otprilike 50 godina na ovim nasim prostorima, desava nam se:
da mudraci bivaju ucutkani,
da budale zajasu
i da se fukara obogati"...
Selim-beg Meshagic
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
reuf
Član

Komentari: 14
Lokacija:
Registrovan: 21.10.06
Upisano u 08-01-2008 17:15
Furtuna, imas moju podrsku.


reuf
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
reuf
Član

Komentari: 14
Lokacija:
Registrovan: 21.10.06
Upisano u 08-01-2008 17:22
Dijana, tu si 10000 % u pravu


reuf
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
reuf
Član

Komentari: 14
Lokacija:
Registrovan: 21.10.06
Upisano u 08-01-2008 17:30
Zar jo uvijek ima JADNIKA u Grapskoj


reuf
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
reuf
Član

Komentari: 14
Lokacija:
Registrovan: 21.10.06
Upisano u 08-01-2008 18:08
Dijana, upravo si moi uzela rijec iz tastature.


reuf
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
keno
Član



Komentari: 7
Lokacija: Grapska,BiH
Registrovan: 24.05.06
Upisano u 08-01-2008 18:56
Evo da se i ja javim...posto sam bio tu kad je Irfo pisao za ovu temu da nesto i ja napisem...
Samo cu kratko da se Dijani obratim...ovdje se neradi samo o te dvije slike,Irfo ih je kao primjer naveo,i ti jesi upravu sto se tice te prve slike,ali ova druga,posto licno poznajem te cure,one su iz zezancije stavile taj naziv "bombe" i ocekivale su te komentare tipa nekog zezanja i to,a sad da im neko psuje,vrijeđa ih itd....mislim da to nema smisla!!!
nadam se da smo se razumjeli...smiley

Jos samo nesto,posto sam vishe puta licno bio upoznat sam tim,tj da neko udje bez log-a,pishe sve i svasta i onda stavi ime koje zeli,cime blati ime druge osobe...pa pogledajte i recite jel ovo ok??...:

http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=925
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=924
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=770

pozz za sve grapcane sirom svijeta a naravno i sve bosancesmiley

karalic_kenan@hotmail.com
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
svabo
Član

Komentari: 4
Lokacija: engelskirchen germany
Registrovan: 15.09.07
Upisano u 08-01-2008 19:25
bez komentara:noapprove:svaka čast za furtunu i dijanu:clap::clap:


svabo
Autor RE: Debilizam na novagrapska.com
Dijana
Član



Komentari: 52
Lokacija:
Registrovan: 21.01.06
Upisano u 08-01-2008 21:42
keno napisano:
Evo da se i ja javim...posto sam bio tu kad je Irfo pisao za ovu temu da nesto i ja napisem...
Samo cu kratko da se Dijani obratim...ovdje se neradi samo o te dvije slike,Irfo ih je kao primjer naveo,i ti jesi upravu sto se tice te prve slike,ali ova druga,posto licno poznajem te cure,one su iz zezancije stavile taj naziv "bombe" i ocekivale su te komentare tipa nekog zezanja i to,a sad da im neko psuje,vrijeđa ih itd....mislim da to nema smisla!!!
nadam se da smo se razumjeli...smiley

Jos samo nesto,posto sam vishe puta licno bio upoznat sam tim,tj da neko udje bez log-a,pishe sve i svasta i onda stavi ime koje zeli,cime blati ime druge osobe...pa pogledajte i recite jel ovo ok??...:

http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=925
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=924
http://www.novagrapska.com/1/php-files/photogallery.php?photo=770

pozz za sve grapcane sirom svijeta a naravno i sve bosancesmiley



Ovako:
ove linkove nemam sad kad pogledati i cim to uradim i komentarisacu, ako bude sta bilo za komenatara...

One koje je Irfo postavio, sam vidjela i iznijela svoje misljenje... Mislim da sam sama dosta neutralna, jer ni jednu od onih djevojaka (djevojcica rekla bih prije) ne poznajem... I zato moje misljenje...

Kazes da sam za prvu u pravu...
Eh sad da obrazlozim moj komentar na onu drugu sliku, o one dvije cure koje ti poznajes, a ja ne... One mozda i jesu prijatne i fine, i tvoja dobra raja, i ti si mogo znati, da je komentar stavljen iz zezancije, ali ne i ja, koja ih nikad ocima vidjela nije, i koja je mozda na naslov slike pomislila: "i nisu bas neke bombe", ali nista napisala nije...
Ko ce bola sam za sebe i u sali napisati na jednoj internet stranici, na kojoj ga/je pola raje zna, a druga polovica nezna, da je bomba?
I glupost mi je zesca, onda ocekivati da svi samo potvrde to napisano, negdje gdje smo svi dovoljno slobodni izreci svoje misljenje... I kad se to ne desi, onda se povuci sa stranice, kao neki krivac...
Postoji i postojala je mogucnost brisanja slike. I nikom nista...
I dalje stoji da ja nista protiv te dvije cure nemam, niti ih poznajem... i moj post je apsolutno neutralan, kao sto sam rekla... Mozes ih ti i dalje branit i opravdavati, ali meni ne moras. Jer ja ispod te slike ni jednog jedinog komentara ne napisah, ni pozitivnog ni negativnog...
Jer zaista nisam imala sta ni napisati,a i da jesam bilo bi nesto u ovom stilu... Pa sve da ih i licno poznajem...

Nadam se da si ti mene razumio...smiley

A na tvoj pozdrav
keno napisano:
pozz za sve grapcane sirom svijeta a naravno i sve bosancesmiley


nigdje ja ovdje ne vidim sebe jer sam zena i hercegovka...:uhoh:
diskriminacija zesca...smiley


"Svakih, otprilike 50 godina na ovim nasim prostorima, desava nam se:
da mudraci bivaju ucutkani,
da budale zajasu
i da se fukara obogati"...
Selim-beg Meshagic
Stranica 1 od 2 1 2 >

Prijava
Korisničko ime

Lozinka

Upamti me



Niste još član?
Registriraj se, beplatno je!

Zaboravili ste lozinku?
Nije problem, tražite novu.
Random Photo
NAJNOVIJE U KUHINJI
Ukupno recepata -=[25]=-
TROSTRUKI UŽITAK
RAMAZANSKA HALVA
Mali savjeti I dio
PILEĆA JUHA
Tacno vrijeme
Poruke
Morate biti prijavljeni.

bullet halil40Pogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
21/05/2016 00:19
Zdravo. Jal aktivna ova stranica

bullet administratorPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
02/08/2015 20:53
Stranica je bila komplet zapustena, zahvaljujuci nekome. Uskoro ponovo i u novom ruhu, kao i sa novim sadrzajem.

bullet bbPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
25/10/2013 19:29
sellam,malo si zapustio stranicu Jasko

bullet zlatanPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
17/10/2013 02:19
kako mu je zena

bullet zlatanPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
17/10/2013 02:19
sta je bilo sa mesudom ribom

bullet zlatanPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
17/10/2013 02:17
doni sto se ne javljas sa novim vijestima

bullet zlatanPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
17/10/2013 02:16
sta ima novoga u grapskoj

bullet dzoniPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
27/08/2013 07:21
selam iz oblacne grapske..svi su na broju hvala bogu..svako dobro bosno i hercegovino...

Bullet Bullet

bullet alemkamenPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
11/07/2013 12:12
Nek mirisu avlije

bullet dzoniPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
11/07/2013 09:45
selam iz suncane i tople grapske..svi su na broju hvala bogu..svako dobro bosno i hercegovino..PS.11.07.2013..18 GODINA OD STRADANJA SREBRENICE..NEKA IM JE VJECNI RAHMET...

bullet dzoniPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
30/06/2013 07:28
selam iz suncane grapske..danas su dzenaze HURTIC MEHMEDU I MURATOVIC OSMANU poslije ikindije namaza..rahmet im dusi..svako dobro bosno i hercegovino..

bullet dzoniPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
21/06/2013 10:22
selam iz vrele i suncane grapske..svi su na broju hvala bogu,,svako dobro bosno i hercegovino..

bullet dzoniPogledaj sve porukice od ovoga posjetioca 
13/06/2013 07:24
selam iz oblacne grapske..svi su na broju hvala bogu..svako dobro bosno i hercegovino..

Online
Gosti: 2
Nema članova prisutnih

Registriranih: 2,149
Najnoviji: Olyrien
Media online
AUDIO - VIDEO po vasoj zelji

 

22,826,475 Jedinstvene posjete

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005